Ground Lamb ($14/lb)

Ground Lamb ($14/lb)

Regular price
$14.00
Sale price
$14.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Ground lamb from pasture raised sheep. Slightly fattier than beef, it also has a more flavorful, meatier taste than beef.
1 lb packages ($14/lb)